Warsztaty, warsztaty…

Po wielu przygotowaniach wreszcie rozpoczęły się w Ługwałdzie warsztaty aktorskie oraz malarskie, kontynuujemy warsztaty rzeźbiarskie.
Co prawda jeszcze chyba nie wszyscy skończyli wakacje, bo na pierwsze spotkania jeszcze nie przybyła oczekiwana liczba uczestników. Są zatem jeszcze miejsca, staramy się dotrzeć do wszystkich potencjalnie zainteresowanych.
A naprawdę warto!
Już na pierwszym spotkaniu z Dariuszem Poleszakiem uczestnicy poznali kilka podstawowych informacji jak sobie radzić z przygotowaniami i grą aktorską. Było ciekawie, zabawnie, kameralnie.
Pierwsze spotkanie malarskie z Urszulą Czernikiewicz, choć bardzo kameralne, za to …. ciepło, skupienie, spokój. Efekt: na załączonym zdjęciu. Obraz namalowała Pani, która jak twierdziła nigdy nie malowała! To się nazywa Mistrz, ale i można rzec Uczeń z ukrytym talentem!
 Co do rzeźby, to dziś (środa 19.09), odbyło się kolejne spotkanie: korowanie pni trwa, ale … rodzą się koncepcje co do rzeźby mającej powstać. Młotki dłuta … są w ruchu. Radość uczestników – bezcenna.
TERMINY następnych zajęć:
-aktorskie: piątek 18:30 (21.09)
-rzeźbiarskie: sobota 10:00 (22.09)
-malarskie: niedziela 15:00 (23.09)
świetlica oraz stodoła przy świetlicy wiejskiej.
Źródło finansowania to dwa różne programy, ale jeden cel: Qlturalny Ługwałd!